Kontakt

Hör gärna av dig till oss med idéer och synpunkter. Vi arbetar hela tiden på att bli ännu bättre.

Jönköping

Jim Unbeck

VD

jim.unbeck@crcargo.se +46 (0) 36 – 71 70 67 +46 (0) 72 546 70 67

Johan Eriksson

Försäljning

johan.eriksson@crcargo.se +46 (0) 36 – 71 70 68 +46 (0) 72 546 70 68

Calle Engstrand-Kok

Turkiet & Mellanöstern

calle.engstrand-kok@crcargo.se +46 (0) 72 546 70 62 +46 (0) 36 – 71 70 62

Magnus Flodwall

Nordafrika, Baltikum, Ryssland, Vitryssland, Kaukasus & Centralasien

magnus.flodwall@crcargo.se +46 (0) 72 546 70 65 +46 (0) 36 – 71 70 65

Nils-Arne Eriksson

Turkiet och mellanöstern

nils-arne.eriksson@crcargo.se +46 (0) 70 646 10 32

Gintare Vaisvilaite

Baltikum, Ryssland, Vitryssland, Kaukasus, Centralasien & Nordafrika

gintare.vaisvilaite@crcargo.se +46 (0) 72 546 70 61 +46 (0) 36 – 71 70 61

Alina Shaldyrvan

NORDAFRIKA, BALTIKUM, RYSSLAND, VITRYSSLAND, KAUKASUS & CENTRALASIEN

alina.shaldyrvan@crcargo.se +46 (0)36-71 70 60 +46 (0) 72 729 42 74

Jakob Toftgård

Centraleuropa

jakob.toftgard@crcargo.se +46 (0)70 304 50 50

Malmö

Vilnius

Silvestras Tamulevičius

Export Litauen

silvestras.tamulevicius@crcargo.lt +370 694 66 500

Tomas Kilimonis

Försäljning

tomas.kilimonis@crcargo.lt +370 69 46 6504

Darius Katinas

Import Litauen

darius.katinas@crcargo.lt +370 69 466 502